Opinie o Nas
Promocje
Wołowina z cukinią 800g MEATLOVE
Wołowina z cukinią 800g MEATLOVE
23,50 zł 21,15 zł
szt.
Jeleń 800g monobiałkowa MEATLOVE Vet Care
Jeleń 800g monobiałkowa MEATLOVE Vet Care
30,00 zł 27,00 zł
szt.
Spirulina RawDietLine Pokusa 250g
Spirulina RawDietLine Pokusa 250g
65,00 zł 55,25 zł
szt.
PROSCIUTTO paluszki blistry 16szt Alpha Spirit
PROSCIUTTO paluszki blistry 16szt Alpha Spirit
11,99 zł 9,90 zł
Cielęcina z Indykiem 20kg Pan Mięsko dla dorosłych psów "M"
Cielęcina z Indykiem 20kg Pan Mięsko dla dorosłych psów "M"
226,00 zł 203,40 zł
Jagnięcina Monobiałkowa 400g Meatlove
Jagnięcina Monobiałkowa 400g Meatlove
18,50 zł 16,65 zł
szt.
Kozina z dynią i brukwią 800g  MEATLOVE Vet Care
Kozina z dynią i brukwią 800g MEATLOVE Vet Care
30,00 zł 27,00 zł
szt.
Regulamin sklepu

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO PSIE CHRUPKI

 

§1

Postanowienia ogólne

 

1. Sklep Psie Chrupki [dalej „Sklep”] prowadzi sprzedaż detaliczną stacjonarnie oraz za pośrednictwem Internetu, na podstawie niniejszego Regulaminu [dalej „Regulamin”].

2. Właścicielem Sklepu Psie Chrupki jest firma: Psie Chrupki spółka cywilna z siedzibą w Cierpięta 19, 07-111 Cierpięta, NIP: 824-181-02-59, Regon: 385184125;  tel. 693 351 553, adres email: kontakt@psiechrupki.pl

3. Regulamin jest integralną częścią umowy sprzedaży zawieranej z Klientem.

4. Warunkiem zawarcia umowy sprzedaży jest akceptacja Regulaminu przez Klienta.

5. Ceny podane w Sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

6. Towary dostępne w Sklepie są wolne od wad fizycznych i prawnych.

7. Na wszystkie zamówienia zrealizowane w Sklepie wystawiamy faktury VAT.

 

§2

Zamówienia

 

1. Zamówienia można składać w następujący sposób:

a) poprzez formularz dostępny na stronie internetowej Sklepu,

b) emailem na adres dostępny na stronie internetowej Sklepu,

c) telefonicznie na numery przeznaczone do składania zamówień, dostępne na stronie internetowej Sklepu w zakładce Kontakt.

2. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie przez Klienta danych pozwalających na jego realizację, takich jak: Imie i Nazwisko, adres do wysyłki, adres mailowy, nr telefonu, dane do faktury i NIP w przypadku firm. Sklep potwierdza przyjęcie zamówienia mailem lub telefonicznie. Sklep ma prawo odmówić przyjęcia zamówienia, ograniczyć sposób płatności lub żądać przedpłaty w przypadku, gdy zamówienie budzi uzasadnione wątpliwości co do prawdziwości i rzetelności podanych danych bądź sposobu zapłaty.

3. Zamówienia które nie zostaną opłacone w ciągu 7 dni, zostaną anulowane.

4. Zakupów w sklepie dokonywać mogą tylko osoby pełnoletnie.

5. Na zamówienia złożone po 23 grudnia nie dajemy gwarancji dostawy do 31 grudnia.

6. Dla stron wiążące są informacje zawarte na stronie internetowej Sklepu przy kupowanym towarze w momencie złożenia zamówienia, w szczególności: cena, charakterystyka towaru, jego cechy, elementy wchodzące w skład zestawu, termin i sposób dostawy.

7. Informacje znajdujące się na stronie internetowej Sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie składa ofertę zakupu określonego towaru. Do zawarcia umowy sprzedaży dochodzi z chwilą potwierdzenia Zamówienia przez Klienta poprzez kliknięcie w link potwierdzający w mailu przysłanym Klientowi przez Sklep.

 

§3

Płatności

 

1. Klient ma do wyboru następujące formy płatności:

a) za pobraniem – wówczas zapłata następuje gotówką przy odbiorze towaru,
b) przelewem (przedpłata)– wówczas Sklep rezerwuje towar w magazynie i wysyła go na adres wskazany przez Klienta po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym wskazanym w tym celu na stronie internetowej Sklepu bądź w emailu do Klienta,

Transakcje kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl

Dotpay

c) karta płatnicza - Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, MasterCard Electronic
d) ePrzelewy - Płacę z inteligo, mTransfer, MultiTransfer, Płać z Nordea, Przelew24, Przelew z BPH, Płacę z iPKO, Pekao24Przelew, Płacę z Citi Handlowy, PayWay Toyota Bank, MeritumBank Przelew, Płać z BOŚ, Płacę z Alior Bankiem, Millennium, ING Bank Śląski S.A., Crédit Agricole, EUROBANK - Płatności Internetowe.
e) w inny sposób, jeżeli jest on określony na stronie internetowej Sklepu.

2. Ceny przesyłek określone są w cenniku dostawy.

3. Warunkiem wydania towaru jest zapłata za towar i przesyłkę.


§4

Wysyłka towaru

 1. Zamówiony towar Sklep wysyła tylko za pośrednictwem najlepszych firm wysyłkowych (FedEx, DPD, Inpost - tylko paczkomaty, Paczka w RUCH-u), dostarcza w Warszawie samodzielnie bezpośrednio ze sklepu w usłudze Ekspresowa Dostawa lub udostępnia do odbioru osobistego w sklepie firmowym Psie Chrupki w Warszawie przy ul. Rudnickiego 3A lok. 17HB, 01-858 Warszawa.

2. W przypadku płatności online za pośrednictwem bramek płatniczych PayU oraz dotpay, realizacja zamówienia następuje po pozytywnej autoryzacji online.

3. W przypadku płatności w inny sposób niż online lub za pobraniem, termin wysyłki wydłuża się o okres pomiędzy złożeniem zamówienia, a datą zaksięgowania należności na rachunku bankowym Sklepu.

 

§5

Reklamacje

 

1. Podstawą przyjęcia reklamacji jest przedstawienie przez Klienta dowodu zakupu towaru (paragon fiskalny lub faktura VAT).

2. W przypadku niezgodności towaru z umową Klient powinien zwrócić do Sklepu reklamowany towar wraz z opisem niezgodności. Adres sklepu: Sklep Psie Chrupki ul. Rudnickiego 3A lok. 17HB, 01-858 Warszawa.

3. Sklep ustosunkowuje się do reklamacji Klienta w terminie 14 dni roboczych od momentu zwrotu towaru wraz z opisem niezgodności. W przypadku, gdy weryfikacja niezgodności wymaga zasięgnięcia opinii biegłego, bądź przedstawiciela producenta towaru, termin do ustosunkowania się Sklepu ulega przedłużeniu o czas uzyskania przez Sklep takiej opinii.

4. Gdy realizacja uzasadnionej reklamacji wiąże się z wysłaniem Klientowi nowego towaru bądź usunięcia niezgodności, koszty dostaw ponosi Sklep.

5. Indywidualne ustawienia komputera i monitora Klienta powodujące błędne lub zniekształcone wyświetlanie informacji o towarach (np. kolorów), nie mogą być podstawą reklamacji.

 

§6

Prawo odstąpienia od umowy

 

1. Na podstawie Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 2 marca 2000 r. Klient ma prawo odstąpienia od umowy.

2. Prawo odstąpienia od umowy jest skuteczne jeżeli Klient wyśle do Sklepu, przed upływem 14 dni od odbioru towaru, oświadczenie o odstąpieniu od umowy (decyduje data nadania oświadczenia).

3. Klient zwraca towar do Sklepu w terminie 14 dni od złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Zwrócony towar powinien być w stanie nienaruszonym, w tym powinien być kompletny, w fabrycznym opakowaniu, nie może nosić śladów eksploatacji. Koszty przesyłki ponosi Klient.

4. W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania przesyłki, Sklep sprawdzi stan przekazanego produktu.

5. W terminie 7 dni od sprawdzenia towaru Sklep zwraca Klientowi zapłaconą kwotę, pomniejszoną o koszty realizacji zamówienia. Klient powinien wskazać numer rachunku bankowego, na jaki ma zostać przelana zwracana kwota. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany na kartę.

6. W przypadku naruszenia przez Klienta warunków określonych w ust 2 i 3 powyżej oświadczenie o odstąpieniu od umowy jest bezskuteczne, towar nie podlega zwrotowi, a Sklep nie zwraca Klientowi zapłaconej kwoty.

7. Prawo odstąpienia nie przysługuje Klientowi w przypadkach określonych w art. 10 ust. 3 ustawy określonej w ust. 1 powyżej, tj. w zakresie:

a) świadczenia usług rozpoczętych, za zgodą Klienta, przed upływem terminu odstąpienia od  umowy (dotyczy przypadków świadczenia usług, a nie sprzedaży towarów),

b) nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na informatycznych nośnikach danych po usunięciu przez Klienta ich oryginalnego opakowania,

c) umów dotyczących świadczeń, za które cena lub wynagrodzenie zależy wyłącznie od ruchu cen na rynku finansowym,

d) świadczeń o właściwościach określonych przez Klienta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą,

e) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu,

f) dostarczania prasy,

g) usług w zakresie gier hazardowych.

   

§7 

Ochrona prywatności - RODO

Informujemy, iż od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”). RODO zmienia sposób i zasady przetwarzania danych osobowych. W związku z tym informujemy o sposobie przetwarzania Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Administratorem Państwa danych po 25 maja 2018 będzie firma Psie Chrupki spółka cywilna z siedzibą w miejscowości Cierpięta 19, 07-111 Cierpięta. e-mail: kontakt@psiechrupki.pl tel. kontaktowy: 693351553

Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu:

1. Realizację złożonych zamówień na produkty oferowane przez firmę oraz ich weryfikację w zakresie możliwości realizacji.
2. Cele marketingowe własnych produktów.

3. Wykonywanie obowiązków nałożonych przepisami powszechnie obowiązującego prawa – ustawa o rachunkowości, ustawy podatkowe.

4. Cele związane z windykacją naszych należności, wynikających z umów i nieopłaconych faktur za dostarczone produkty.

Jakie dane będą przetwarzane:

1. Przetwarzane są i będą przetwarzane następujące kategorie Państwa danych osobowych: dane niezbędne do wystawienie faktury (NIP, adres siedziby firmy, nazwa firmy), imię i nazwisko osoby lub osób działających w imieniu Klienta, jej numer telefonu i e -mail.

Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora. Państwa dane przekazujemy:

1. Firmom kurierskim w celu realizowania dostaw.

2. Biuro Rachunkowe - do rozliczenia  faktur, podatku vat.

3. Podmiotom obsługującym systemy informatyczne oraz świadczącym usługi hostingowe.

4. Podmiotom zapewniającym obsługę prawną.

Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 5 lat.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi.


Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przeniesienia danych do innego administratora danych oraz ograniczenia ich przetwarzania. Możliwe jest także wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie i w dowolny sposób, lub zgłoszenie sprzeciwu. Przysługuje również skarga do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Wszelkie pytania, wnioski i sugestie odnoszące się do ochrony Państwa prywatności, w szczególności danych osobowych prosimy zgłaszać na adres kontakt@psiechrupki.pl bądź telefonicznie pod numerem +48 693-351-553.

 

§8

Własność intelektualna

 

Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek materiałów publikowanych na stronie internetowej Sklepu (w tym zdjęć i opisów towarów) bez pisemnej zgody Sklepu.

 

§9

Wejście w życie i zmiany Regulaminu

 

1. Regulamin wchodzi w życie z dniem publikacji na stronie internetowej Sklepu.

2. Sklep zastrzega sobie możliwość zmian w Regulaminie, które wchodzą w życie z dniem ich publikacji na stronie internetowej Sklepu. Do umów zawartych przed zmianą Regulaminu stosuje się wersję Regulaminu obowiązującą w dacie złożenia Zamówienia przez Klienta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl