Opinie o Nas

Szelki Bezuciskowe Guard Dla Psów Małych i Dużych oraz Silnych i Ciągnących BullyBillows

Szelki to alternatywa dla obroży, która ma zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. W dyskusjach na temat, co jest lepsze dla psa – szelki czy obroża – zazwyczaj zwraca się uwagę na takie czynniki, jak: skłonność pupila do ciągnięcia na smyczy, wiek zwierzęcia oraz prawidłowy rozkład ciężaru ciała. Niestety, nie wszystkie modele szelek spełniają ten ostatni warunek i tych modeli w naszej ofercie nie znajdziecie. W zamian za to proponujemy wysokiej jakości, profesjonalne szelki dla psa, które są zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić maksymalny komfort, bezpieczeństwo, swobodę ruchów i zdrowie naszym pupilom.

Proponujemy kolorowe szelki bezuciskowe w kształcie litery Y, które nie utrudniają oddychania (Ramsey Range), mocne szelki dla ciagnących psów TRI-Harness® dla dużych psów oraz małych i średnich piesków. Idealne jako szelki dla psów ciągnących – dzięki 3 ringom świetnie się sprawdzają ze smyczą przepinaną w eliminowaniu nieprawidłowych zachowań podczas spacerów, a także szelki bezuciskowe guard z podszyciem z neoprenu, które są przyjazne dla alergików i psów o wrażliwej skórze. W naszej ofercie znajdują się także szelki odblaskowe easy walk – wygodne dla psa i łatwe w codziennym użytkowaniu. 

Wszystkie akcesoria są wykonane z wytrzymałych i trwałych materiałów, dzięki czemu zachowują swoje właściwości i estetyczny wygląd przez długie lata. Łatwa regulacja umożliwia ich idealne dopasowanie do sylwetki pupila.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno szelki dla dużego psa jak i dla małego psa

Szelki Bezuciskowe Guard Dla Psów Małych i Dużych oraz Silnych i Ciągnących BullyBillows

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl